لطفا اندکی تامل فرمایید

هدایای تبلیغاتی

اهدای هداياي تبليغاتي، ساده ترين و عاميانه ترين راه براي ايجاد يک برند يا نام تجاري در ميان فعاليت هاي تبليغاتي بوده و هست. يکي از آمارهاي جالب توجه در مورد هداياي تبليغاتي اين است که، اين هدايا مي تواند عادت هاي خريد را تغيير بدهد، به اين معني که بسياري از خريداران يا مصرف کنندگان بخاطر دريافت هديه تبليغاتي رايگان حاضر به تغيير برند مورد نظر خود مي شوند . پس هديه تبليغاتي رايگان با خريد مي تواند يک آيتم تبليغاتي مارکدار باشد.

چطور هدايا يا محصولات تبليغاتي مورد استفاده قرار مي گيرد؟

مهمترين هدف براي ارائه هداياي تبليغاتي افزايش اعتبار نام تجاري است. هر آنچه که شما را مصمم به استفاده از محصولات تبليغاتي ميکند قطعا به شما در ايجاد آگاهي و شناخت از نام تجاريتان و افزايش فروشتان کمک خواهد نمود. هداياي تبليغاتي تصميم به خريد را تقويت مي کند، فروشنده عاقل، شک بعد از خريد را مي شناسد (پشيماني خريدار). با در نظر گرفتن اين نکته، فروشنده با فرستادن متنی مانند(ممنون از خريد شما) شک مشتري را برطرف ميسازد. فروشنده دستگاه پرينتر مي تواند کتابي را با مضمون پردازش پرينت را به عنوان هديه تبليغاتی براي مشتري ارسال نمايد. محصولات تبليغاتي بر ذهن مشتري (دريافت کننده) تاثير ميگذارد و اين پيام را در ذهن مشتري القا مي نمايد که (شما برای ما مهم هستيد). وسايل ارزان مثل خودکار، چتر تبليغاتی، تقويم ها، سررسيد ها ، جاکليدي ها، پاور بانک، ساعت،اسپيکر بلوتوث و ليوان ها ابزار هاي فروش با ارزشي هستند در صورتي که همراه با هدف يا برنامه خاصي ارائه شوند. هم چنين اگر هديه مناسبی با راهي درست ارائه شود دريافت کننده تمايل به پاسخ دادن آن(جبران) دارد. اين ارزش واقعي هداياي تبليغاتي را نشان مي دهد. جلب توجه همه چيز از بالن ها تا ساعتها آمار پتانسيل خريد را بالا مي برد.

اگرکالايي بي ارزش هديه بدهيد با اين کار تصور منفي را در ذهن مشتري ايجاد می کنيد ، هديه اي با کيفيت بدهيد و مشتري با نظري مثبت نسبت به شرکت شما پاسخ خواهد داد.

هداياي تبليغاتي مناسب میتواند درک مثبتي را نسبت به تجارت و يا محصول شما در ذهن ايجاد نمايد. در يک نمايشگاه تجاري، يک بانک ، ليوان هاي پلاستيکي قهوه را هديه مي داد در صورتي که بانکي ديگر، ليوان هاي بلند و جالبي را توزيع ميکرد. بسياري از مردم تفاوت کيفي آن ها را لحاظ کردند و بعضي از آن ها بانک اولي را بانک بي ارزشي ناميدند.

سایت های تخصصی گروه نیک

سایر محصولات


تنظیم و توسعه اژانس تبلیغاتی نیک