لطفا اندکی تامل فرمایید


نکاتی مهم برای ارائه هدايای تبليغاتی به شرکت ها1 – هدایایی تقدیم کنید که خودتان هم مایل به دریافت آنها باشید. بهترين راه براي اينکه بفهميد مشتريان از هديه شما رضایت داشته اند، اين است که ببينيد خودتان چه حسی نسبت به آن هديه داريد .اگر فکر مي کنيد هديه زیبایی است که از هدایای تبلیغاتی دیگر هم ارزان تر است، احساس مشتریان نیز همین خواهد بود.

2 – هديه اي را برگزینید که با افتخار نام برندتان را روي آن درج کنید. مشتريان شما از طريق وسایلی که نام شما بر روي آنها حک شده با شما ارتباط برقرار خواهند کرد . وقتی که قصد دارید يک هديه تبليغاتي انتخاب کنيد هديه اي را درنظر بگيريد که قادر باشد در مورد شما خوب صحبت کند .

3 –بهترين هداياي تبليغاتي آنهايي هستند که دریافت کنندگان هر روز از آنها استفاده کنند و مختص زمان های خاصی نباشد.اگر هدف از فعالیت تبليغاتي شرکت شما حفظ نام برندتان در ذهن مشتری است اقلامی را برگزینید که روزانه مورد استفاده قرار می گیرند ، مثل ساعت روميزي، پاور بانک،ماشين حساب، سررسيد.

4 – نام شرکت خود را در جايی مناسب بر روي هديه درج نمایید. امکان دارد روی تمامي هداياي تبليغاتي جايي براي درج نام شما وجود نداشته باشد، اما اگر اين امکان وجود دارد در مورد اهداي هداياي تبليغاتي در مناسبت هاي خاص که ارتباط کمي با کسب و کار شما دارند احتیاط کنید . در اکثر مناسبت ها ، يک هديه تبليغاتي کوچک که حکاکي شده يا لگوي مخصوص شما روی آن درج شده، از هداياي خاص و شخصي هم با ارزش تر خواهد بود .

5-اگر پيشرفت و افزایش فروش هدف اصلي فعالیت تبليغاتي شما می باشد. هديه اي برگزینید که به تجارتتان مرتبط است. اگر قصد دادن هدیه ای را دارید که نام تجاري شما را بيشتر در ذهن مشتريان حک کند هديه اي را انتخاب کنید که با کسب و کار شما در ارتباط باشد. به طور مثال يک ابزار فروش، يک جعبه ابزار به مشتريانش هديه مي دهد که هر وقت مشتريان از ابزارآلات استفاده مي کنند آن را هم در دسترس داشته باشند که انتخاب خوبي است. واضح است که يک خودکار تبليغاتي تا این حد نمی توانست تاثیر گذار باشد.

6- هديه تبليغاتي که به همکاران و مديران تقدیم می کنید بايد تا حدودي شخصي باشد اما نه بيش از حد، اگر قصد دارید به مناسبت تعطيلات، اتفاقات خاص زندگي خصوصي مانند تولد یا سالگرد ازدواج به کسي هديه تبليغاتي بدهيد بايد از هداياي تبليغاتي شخصي تري نسبت به هداياي تبليغاتي حرفه اي استفاده کنيد. مثلا دادن يک ساعت روميزي يا تقويم روميزي نمي تواند مناسب باشد بلکه بايد شخصي تر باشد مثلاً يک چتر تبليغاتي يا پاور بانک و يا اسپيکر بلوتوث يا هداياي خاص ديگري نظير ست پيک نيک دونفره، ماشين اصلاح ، ست ساعت و ماشين حساب که قطعا انتخاب مناسب تری است.

7-در هنگام انتخاب هديه تبليغاتي هدف خود را مد نظر داشته باشید، هميشه دلیلی براي هديه دادن وجود دارد که به شما کمک مي کند تا هديه تان را برگزینید .هداياي تبليغاتي خاص کمک مي کند تا نام شرکت شما بيشتر دیده شود و اين هدايا به دور از هدايايي خواهد بود که شما به عنوان تشکر به اسپانسرها تقدیم می کنید.

8-سفارش هداياي تبليغاتي را حتما جزئي از بودجه ي خود قرار دهيد. هداياي تبليغاتي جزئی از کسب و کار شرکت است، اما در برخي تجارت ها انتظار مي رود که هداياي تبليغاتي در میان شرکت ها و بين همکاران ردوبدل شود، پس براي آن بودجه اي در نظر بگیرید و به آن، عنوان حفظ مشتري يا تبليغات يا ترويج کسب و کار دهید.

9- براي تشکر از همکاري سایرین هديه تبليغاتي دهيد. در طول سال زمان هایی وجود دارند که کارمندان، مشتريان و يا همکاران امکان دارد، کمک يا همکاري فوق العاده اي داشته باشند و اهدا يک هديه دراين زمان ها قدرداني شما را نمایان تر مي کند. براي تشکر از کارکنان در عموم به آنان هديه بدهيد که ارزش بيشتري خواهد داشت.

10 – در انتخاب نوع هديه از متخصص ها براي انتخاب و طراحي کمک بخواهید. کار با يک متخصص حرفه اي در حوزه تبلیغات ارزشمندی هداياي شما را افزایش می دهد. بیشتر شرکت هاي برتر دنيا با نمايندگان باسابقه قرارداد سالانه بسته و از آنها در مراحل انتخاب و ساخت هدايا کمک مي گيرند. با مشورت گرفتن از متخصصان ميتوانيد هداياي خاص و منحصر به فرد و ويژه کسب و کار خود را داشته باشيد.

سایت های تخصصی گروه نیک

سایر محصولات


تنظیم و توسعه اژانس تبلیغاتی نیک